KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14332159
nr 1433 2159
Ã…sa Burman
(1953-2002), Sverige
Etsning, "Vattenhål?". Signerad, numrerad 28/100, yttermått inklusive ram: 34x33 cm
Åsa Burman, svensk bildkonstnär född 1953, död 2002.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:39:02
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
22 nov